Miak Sarawak Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miak Sarawak Community - Sumber Multimedia

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?

Go down 
5 posters
AuthorMessage
freedom444

Number of posts : 3

Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Empty
PostSubject: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime11th August 2014, 10:58 pm

Baru dapat bil Telco and nyaris2 pengsan..tak mungkin RM100+ untuk satu bulan! Saya telah ambil pelan data 5GB..apa gunanya 5 GB kalau coverage buruk.. 50 GB pun tak guna!
Back to top Go down
leechun

Number of posts : 18

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime11th August 2014, 11:00 pm

Coverage internet memang penting la terutama kepada kita yang selalu fb la, whatsap la, dan menggunakan waze semasa sesak..haha..jika tengok video separuh line tak ada mana syok..i rasa u perlu tukar u punya plan la kepada plan yang mempunyai line yang lebih stabil
Back to top Go down
rinaschi

Number of posts : 2

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime11th August 2014, 11:07 pm

Data saya sekarang mempunyai 1GB dan 150 mins phone call..satu bulan rm38..tetapi, kadang kadang akan terlebih guna..data volume habis dan kena top up lo..haha
Back to top Go down
bazaoyu

Number of posts : 22

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime11th August 2014, 11:11 pm

saya guna 3GB data dan tak pernah habis gunakannya. Biasanya saya gunanya untuk fb,youtube dan whatapps je.
Back to top Go down
freedom444

Number of posts : 3

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime12th August 2014, 4:28 pm

bazaoyu wrote:
saya guna 3GB data dan tak pernah habis gunakannya. Biasanya saya gunanya untuk fb,youtube dan whatapps je.

boleh bagi tau maklumat pelan ni? Data saya asyik tak stabil dan mahal .tengah cari data pelan 3GB ,harap pelan ni tak mengecewakan saya lagi.
Back to top Go down
bazaoyu

Number of posts : 22

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime13th August 2014, 10:17 am

freedom444 wrote:
bazaoyu wrote:

boleh bagi tau maklumat pelan ni? Data saya asyik  tak stabil dan mahal .tengah cari data pelan 3GB ,harap pelan ni tak mengecewakan saya lagi.

Untuk plan ni ada berapa pilihan la..also kena tengok macam mana u guna jugak..celcom 3GB memang cukup saya guna la..jika habis data..celcom juga boleh top up RM15 untuk 1GB..saya rasa amat senang dan berbaloi la..untuk rujukan..u boleh tengok gambar

niApa ni?! bil telco mahal! kesilapan? 2_zpsde857253
Back to top Go down
gaokopi

Number of posts : 25

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime14th August 2014, 1:42 am

Selepas berbanding..saya rasa Celcom adalah piliihan saya la..murah dan best rangkaiannya..pelan saya ni sangat mahal...macam saya..gaji tak berapa..mestilah tukar yang baik lagi murah produknya..huhu..
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?   Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan? Icon_minitime

Back to top Go down

Apa ni?! bil telco mahal! kesilapan?
Back to top 
Page 1 of 1