Miak Sarawak Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Miak Sarawak Community - Sumber Multimedia

HomeGallerySearchLatest imagesRegisterLog in

Aku g Miri ujong tahun 2007

Go down 
AuthorMessage
Eysam

Eysam

Number of posts : 64

Aku g Miri ujong tahun 2007 Empty
PostSubject: Aku g Miri ujong tahun 2007   Aku g Miri ujong tahun 2007 Icon_minitime21st May 2008, 8:44 pm

waaaa.... cnun eh, mok crita tok... first time g cnun (g Miri) nang lawak lah.. molah malu kedirik jak...
sampy jak Miri ya alu singgah rah pasar tamu taman Muhibbah cya... x jaoh dari ya ada tandas awam... masok jap, molah hal... kuar dari cya, x tauk tuju... dah baruk sampy Miri, cangok jak lah.. nak carik kwn miak miri tok, asanya kwn Miri aku susah mok kontek... so, aku berusaha kedirik lah... depan tandas awam ya, ada information centre la rupanya... masok cya, mintak map miri.. diat map miri ya, belek depan blakang, blakang depan... huhuhu.. kdk susah semacam jak... aku mbak la keta tek blajar jalan miri... huhuhu.... masok lorong masok area cya ndah gik skali... huh.. carik la jalan masok bandaraya ya.... nait fly over temu jalan baru... huhuhu... dah perut lapar, hotel lom dak check in gik... maklom nak, new year 08, hotel penoh... carik la hotel tek k diam semalam.... hahaha... duit brapa jak ada.... ada ati mok masok Grand Palace. 1 malam RM280... masok cya dah la k selepar... keta lak viva 660.. murah.. diat depan hotel ya, fuuuuuu... Lotus, Ferrari, Merc, BmW...mewah2... hahaha... x la jadi check in cya... carik la jaoh ikit.... temu lah hotel murah, aku pun lupak lah pa nama hotel ya.. 70 semalam.. ok lah juak bilit ya.... dbah ya ada pub siiot.... endon bnyk... ingat malam ya nak sambut tahun baru... ngga upa, aku tetido... bangun tido bila dga bunyi bunga api malam ya meletup2.... nyingo luar jap... x nampak..... blakang hotel ya kali.... huhuhu.. rugi na... pagi esok, nak pulang Mukah, sukati enjen jak jalan.. sak knk blok polis... malu eh ari ya.... huhuhu... pasya mintak polis ya guide g jalan kuar miri... hahaha... kdk menteri jak mintak eskot kuar... hahaha...ya la kisah aku g miri... arap lain kali g miri ya aku x mok perkara tok jadi gik.. hahaha... sampey nektok aku simpan map ya.... dapat k pakey gik lak....
Back to top Go down

Aku g Miri ujong tahun 2007
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Ulang Tahun Pertama SkutEVO